Masaż

Masaż jest metodą, która zadziwia swoją prostotą, pięknem, a przedewszystkim skutecznością. Według wierzeń Ludzi Wschodu człowiek powstał z dźwięku, więc jest wibracją. Nauki duchowe i najnowsza fizyka kwantowa mówią, że świat jest dźwiękiem.

Podstawą masażu jest prastara wiedza o oddziaływaniu dźwięku, która od 5 tysięcy lat znajduje zastosowanie w hinduskiej sztuce leczenia.

Dźwięki z mis generują całe spektrum wibracji, które rezonując z organami wewnętrznymi, wnikają w ciało i docierają do pojedynczych komórek, pobudzając je do właściwej wibracji.

Jest to cudowny masaż dla wszystkich komórek w naszym ciele. Celem masażu jest poprawa stanów fizycznego, psychicznego i duchowego. Masaż dźwiękiem to metoda skuteczna - wprowadza w głęboki relaks (stan Alfa), przywraca spokój, równowagę i poczucie bezpieczeństwa.

Masaż rozpuszcza blokady i napięcia, które zgromadziliśmy przez lata, a które są przyczyną wielu chorób. Uruchamia i wzmacnia uzdrawiające siły wewnętrzne, pomaga odzyskać radość życia. Działa na ciała fizyczne i subtelne, doprowadzając je do harmonii i równowagi.

Masaż misami wspomaga leczenie chorób związanych ze stresem, dolegliwości kręgosłupa i stawów, reguluje przemianę materii, uspokaja, pogłębia oddech i poprawia zdolność koncentracji.

Masaż z wykorzystaniem mis polega na ułożeniu odpowiedniej misy lub mis na ciele osoby masowanej w określonych miejscach i delikatne pobudzanie ich do drgań. W czasie masażu zmienia się miejsce ułożenia mis, zaczynając z reguły od stóp. Stosuje się też ułożenie mis w pewnej odległości od ciała. Zabiegi wykonuje się w pozycji leżącej, rzadziej siedzącej lub stojącej.

Na masaż najlepiej przyjść w wygodnym, luźnym ubraniu.

 

 

 

Galeria masaże